FETÖ yine ihanet safında! İsrail aşkına gammazcılığa başladılar

  • HABER7

İsrail’i “otorite” olarak tanımlayan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in militanları da iyice gemi azıya aldı. FETÖ’nün kapatılan yayın organı Today’s Zaman’ın Ankara Temsilcisi Abdullah Bozkurt, Hamas’ın askeri kanadı İzzettin el Kassam Tugayları’nın İsrail’e yönelik Aksa Tufanı operasyona destek veren oluşumları adeta fişledi. Bununla yetinmeyen İsveç kaçağı Bozkurt, Hamas ile Erdoğan ilişkisine vurgu yaparak kirli mesajlar verdi.

SİYONİSTLERİN BOZKURT’U

Filistin tarihinin en büyük operasyonunun gerçekleştirildiği 7 Ekim’de “@abdbozkurt” isimli sosyal medya hesabı üzerinden Başkan Erdoğan’ı töhmet altında bırakmaya kalkışan FETÖ’cü Abdullah Bozkurt, İngilizce olarak yaptığı paylaşımda şunları söyledi:STK’LARI HEDEF GÖSTERDİ

Firari Abdullah Bozkurt, Türkiye’de İHH, AGD, MGV gibi sivil toplum kuruluşlarının İsrail’e tepki eyleminin görüntülerini paylaşarak bu defa STK’ları hedef gösterdi.

Eylemdeki “cenk, cihat, şehadet” şeklindeki sloganları İngilizce’ye çevirerek ABD kamuoyuna servis eden FETÖ’cü Abdullah Bozkurt, bu kuruluşları “Erdoğan hükümetinin desteklediğini” savundu.

Bozkurt, “Cihatçı hayır kurumu İHH, Hamas bağlantılı AGD, MGV ve diğerleri tarafından organize edilen ve harekete geçirilen bir gecede düzenlenen mitingde Türk İslamcı gruplar ilahiler söyledi. Erdoğan hükümetinin desteğine sahipler.” dedi.

FETÖ firarisi Bozkurt, “Hamas bağlantılı” diye bahsedip hükümet tarafından desteklendiğini iddia ettiği AGD ile MGV’nin, Erdoğan karşıtı muhalefet bloku Millet İttifakı’nda yer alan Saadet Partisi’nin kuruluşları olduğu gerçeğini ise gizledi.


ERBAKAN’I DİLİNE DOLADI

İsveç sığıntısı Bozkurt, bir sonraki paylaşımında Fatih Erbakan’ı hedef tahtasına oturttu. FETÖ’cü Bozkurt, yine İngilizce yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın siyasi müttefiki Fatih Erbakan, Hamas’ın bugünkü terör eylemlerini kamuoyu önünde destekliyor, Israel’in yalnızca güç dilinden anladığını söylüyor, Erdoğan ve Türk hükümetinin onunla aynı fikirde olduğunu iddia ediyor.”

GURBETÇİYİ SİYONİSTLERE İŞARET ETTİ

Hızını alamayan Abdullah Bozkurt, UID Belçika Temsilcisi Talip Oğuz’un İsrail karşıtı paylaşımını alıntılayarak hedef yaptı. Konuyu yine Erdoğan’a bağlayan İsveç firarisi Bozkurt, “Türk vekil grubu UID’nin (Uluslararası Demokratlar Birliği) temsilcisi Talip Oğuz, İsrail’in yok edileceğini ve Hamas saldırılarının Müslümanların yüzünü gülümseteceğini söylüyor. UID, Erdoğan hükümetinin yurt dışındaki uzun koludur ve doğrudan Türkiye tarafından kontrol edilmektedir.”

Bozkurt, Talip Oğuz’un yaşadığı Belçika’yı paylaşımında özellikle etiketleyerek siyasi gammazcılığını sürdürdü.

LANETLE ANILACAKSINIZ

FETÖ’cü Abdullah Bozkurt’a sert tepki gösteren Gazeteci Yazar Murat Özer, şunları dile getirdi:

______________________

GENERALLERİN PASAPORTLARINI YAYINLAYAN AJAN

FETÖ’nün kapatılan yayın organı Today’s Zaman’ın Genel Yayın Yönetmeni Abdullah Bozkurt, sosyal medya hesabından TSK’da görevli generallerin de aralarında olduğu isimlerin pasaport kopyaları ile üniformalı fotoğraflarını yayınlamıştı.

Bu isimlerin önceki görevleri hakkında detaylı bilgiler de paylaşan Bozkurt, ihaneti daha da öteye taşımış ve Libya’da bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kimliklerinin gizlendiğini iddia ederek bütün Türkleri açık hedef haline getirmişti.

YURT DIŞINDAKİ CAMİLERE KARANLIK İTHAM

Firari Bozkurt, yurt dışındaki camilerin Türk hükümetine muhalif kişiler hakkında fişleme yaptığı yalanını dillendirmişti.

BM’NİN KÜRSÜSÜNDEKİ TERÖRİST

Bütün bunlara rağmen FETÖ’cü terörist Abdullah Öztürk, Birleşmiş Milletler (BM) Cenevre Ofisi’nde konuşmacı olarak çıkarılmış, terör örgütü propagandası yapmasına izin verilmişti.

İSVEÇ’TE DAYAK YEMİŞTİ

Firari FETÖ’cü Abdullah Bozkurt, 2020 yılında sokakta dayak yediğini iddia etmişti. İsveç’in başkenti Stockholm’ün Sponga ilçesinde yaşayan Bozkurt, evden çıktıktan sonra 3 kişi tarafından dayak yediğini öne sürmüştü. Bozkurt, dayak atanların kim olduğunu bilmediğini belirtti. Firari Fötücü, dayak yediği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı.

İsveç’te Stockholm Center for Freedom (SCF) isimli bir düşünce kuruluşunun sahibi olan Bozkurt, Türkiye aleyhine kara propaganda üretip, sahte raporlar hazırlayarak İsveç devletinden yardım alıyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x