Toplam Steam Değerleri 205 TL Olan İki Oyun Epic Games’te Bedava

Epic Games Store bu hafta coşturuyor! Bethesda’nın ellerinden çıkmış harika bir MMORPG ve sürükleyici bir görsel roman bu hafta oyuncuları bekleyen yapımlarken oyunların toplam Steam değerleri ise 205 TL’ye ulaşıyor.

Epic Games Store’un bu hafta kullanıcılarına sunacağı ilk oyun Steam’de 179 TL fiyat etiketine sahip olan The Elder Scrolls Online.

Son yılların en iyi MMORPG oyunları arasında adı anılan The Elder Scrolls Online bizleri Tamriel kıtasına götürmekle kalmıyor, The Elder Scrolls serisinin öyküsünü de ufak ufak devam ettiriyor. Bunun yanında keşfedilecek uçsuz bucaksız bir dünyayı da önümüze seriyor.

İkinci oyunumuzda Steam’de 25 TL’ye satılan Murder by Numbers.

Sürükleyici bir hikayeye sahip bu görsel romanda amacımız bir dedektif olarak bir dizi cinayeti hem kanıtlar hem de bulmacaların üstesinden gelerek çözmeye çalışmak. Oyunun bir diğer dikkat çekici tarafı ise stilize grafik tarzı.

Peki bu oyunlara nasıl ücretsiz bir biçimde sahip olacağız?

  • Epic Games Store’a ister tarayıcı, isterseniz de masaüstü uygulamasından giriş yapın.

  • Anasayfadaki ‘ücretsiz oyunlar’ kısmının altında yer alan oyunlarımızı bulun ve dilediğinize tıklayın.

  • Yeni sayfanın sağ yanında yer alan ‘yükle’ butonuna tıklayın.

  • Hemen ardından gelecek sayfada ise ‘sipariş ver’ diyerek oyunu kütüphanenize ekleyebilir, dilediğiniz zaman indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunlara bedava sahip olmak için sınırlı bir süreniz olduğunu unutmayın.

Bu haftanın bedava oyunları olan The Elder Scrolls Online ve Murder by Number saat 20 Temmuz saat 18:00 itibariyle ücretsiz olacaklar. Bu oyunları 27 Temmuz saat 18:00’e kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz ancak sonrasında oyunları almak isterseniz para ödemeniz gerekeceği için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir